Olejkowy doradca

Jeśli nasz już swoje konto w doTerra, jesteś w mojej grupie i używasz olejków eterycznych masz unikatową możliwość uczestniczenia w niezwykle miłym, okraszonym uśmiechem i pozytywnym podejściem do ludzi całodniowym szkoleniu „Olejkowy doradca” poświęconemu olejkom eterycznym firmy doTERRA. Chcę, żeby przy okazji dobrej zabawy uczestnicy pozyskali naprawdę sporo praktycznej wiedzy o stosowaniu olejków eterycznych.
.

.
Nie jestem pewna, czy wyraz „szkolenie” jest adekwatny do tego, co zastaniesz na miejscu. Myślę, że pozbycie się sztywnych ram szkoleniowych, prowadzenie zajęć bardziej warsztatowo niż wykładowo przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom. Żeby łatwiej było stworzyć miłą atmosferę przyjęłam zasadę, że na szkoleniu będzie nie więcej niż 15 osób.  W takiej grupie będzie można swobodnie dyskutować i  zadawać pytania związane z olejkami eterycznymi.

W ciągu 8 godzin (z przerwami na kawę i obiad) zdobędziesz komplet najważniejszych informacji dających wiedzę o tym w jaki sposób dobierać olejki i jak je stosować (u dzieci i dorosłych), żeby uzyskać oczekiwany efekt. W ciągu jednego dnia dowiesz się o olejkach więcej, niż na większości kursów, które bardzo rzadko są organizowane w Polsce, a dodatkowo są bardzo drogie (700 zł). Dodatkowym atutem jest to, że będziemy rozmawiać wyłącznie o olejkach i innych produktach firmy doTerra.

Program 

Pełny program TUTAJ >>

Ponieważ jestem zwolennikiem praktyki wszystko, co będzie można pokazać, tak właśnie zostanie przedstawione. Pozostałe informacje zobaczysz na ekranie, a na koniec zajęć cała prezentacja zostanie wysłana na adres e-mail każdego uczestnika. Podoba się ta propozycja?
Pamiętam, kiedy kilka lat temu brałam udział w Warszawie w całodniowym szkoleniu z zakresu olejków pisałam tak dużo, że na koniec kursu bolała mnie ręka od samego pisania. Mając w pamięci tamten kurs, postanowiłam tak przygotować zajęcia i materiały, żeby później można było z nich korzystać przy pomocy smartfona i komputera. Nie będziesz musieć wszystkiego notować i robić zdjęć tego, co zobaczysz na ekranie. Dzięki temu będziesz mieć pełny komfort w czasie całych zajęć. 

Koszt

Zapewne ciekawi Cię koszt szkolenia. Mam nadzieję, że uda mi się Ciebie miło zaskoczyć. Całość powinna zamknąć się w kwocie 90 zł. Cena nie obejmuje obiadu, który każdy na miejscu sobie zamówi samodzielnie. Ponieważ jest coraz więcej osób na rożnych dietach, dlatego takie rozwiązanie jest najlepsze.

Miejsce

W centrum Polski, przy autostradzie A2 znajduje się miasto Koło, a w nim nowych Hotel Mazurek ***. Tutaj będziemy mieć do dyspozycji świetne warunki do przeprowadzenia zajęć.
Strona hotelu: https://kolo.hotelmazurek.com.pl/konferencje.html


.
.

.Czas trwania

Zajęcia zaczniemy o godzinie 10.00, a zakończymy ok. 18.00. W trakcie dwie przerwy kawowe i godzinna przerwa obiadowa. 

Czy warto?

Zapewniam, że WARTO wziąć udział!

Zgłoszenie udziału

Jeśli chcesz wziąć udział w najbliższym szkoleniu „Olejkowy doradca” w dniu 8 lutego 2020 wyślij zgłoszenie. W chwili, kiedy lista zapełni się nazwiskami 10 uczestników, skontaktuję się z Tobą i podam szczegóły płatności. 

Mariola Pankiewicz-Zarzycka

.

Formularz zgłoszenia: