Olejkowy doradca

Jeśli nasz już swoje konto w doTerra, jesteś w mojej grupie i używasz olejków eterycznych masz unikatową możliwość uczestniczenia w niezwykle miłym, okraszonym uśmiechem i pozytywnym podejściem do ludzi całodniowym szkoleniu „Olejkowy doradca” poświęconemu olejkom eterycznym firmy doTERRA. Chcę, żeby przy okazji dobrej zabawy uczestnicy pozyskali naprawdę sporo praktycznej wiedzy o stosowaniu olejków eterycznych.
.

.
Nie jestem pewna, czy wyraz „szkolenie” jest adekwatny do tego, co zastaniesz na miejscu. Myślę, że pozbycie się sztywnych ram szkoleniowych, prowadzenie zajęć bardziej warsztatowo niż wykładowo przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom. Żeby łatwiej było stworzyć miłą atmosferę przyjęłam zasadę, że na szkoleniu będzie nie więcej niż 20 osób.  W takiej grupie będzie można swobodnie dyskutować i  zadawać pytania związane z olejkami eterycznymi.

W ciągu 8 godzin (z przerwami na kawę i obiad) zdobędziesz komplet najważniejszych informacji dających wiedzę o tym w jaki sposób dobierać olejki i jak je stosować (u dzieci i dorosłych), żeby uzyskać oczekiwany efekt. W ciągu jednego dnia dowiesz się o olejkach więcej, niż na większości kursów, które bardzo rzadko są organizowane w Polsce, a dodatkowo są bardzo drogie (700 zł). Dodatkowym atutem jest to, że będziemy rozmawiać wyłącznie o olejkach i innych produktach firmy doTerra.

Mariola Pankiewicz-Zarzycka

.