Deep Blue Soothing Blend

Mieszanka olejków eterycznych Deep Blue może być stosowana miejscowo, aby zapewnić kojące i chłodzące uczucie, które idealnie nadaje się do przyjemnego masażu. Jest często stosowana przez sportowców i entuzjastów ćwiczeń. Może być stosowany miejscowo, aby uspokoić mięśnie i rozluźnić ciało po intensywnym wysiłku. Ta kojąca, opatentowana mieszanka może być łatwo nakładana na skórę poprzez bezpośredni kontakt olej-skóra (Deep Blue Blend i Deep Blue Roll-On) lub może być rozcieńczona frakcjonowanym olejem kokosowym doTERRA dla osób o wrażliwej skórze (Deep Blue® Touch).

Kluczowe składniki mieszanki olejków Deep Blue:

Wintergreen
Kamfora
Mięta pieprzowa
Ylang Ylang
Helichrysum
Blue Tansy
Niebieski Rumianek
Osmanthus

.
Zastosowania i korzyści

Mieszanka olejków eterycznych Deep Blue zawiera silne właściwości łagodzące i chłodzące. Właściwości te mogą zapewnić komfort przed i po wysiłku i są idealne do masażu. 

Deep Blue jest doskonałym towarzyszem masażu. Daj swojemu ciału relaks używając w czasie Deep Blue Soothing Blend. Ta mieszanka może być połączona z frakcjonowanym olejem kokosowym doTERRA, aby zwiększyć płynność uderzeń masażu, zwiększyć zasięg mieszanki olejków eterycznych Deep Blue i pomóc chronić wrażliwą skórę.

Mieszanka olejków eterycznych Deep Blue ma idealne połączenie olejków eterycznych dla entuzjastów biegania na wszystkich poziomach zaawansowania. Aby uzyskać zadowalające efekt, które po treningu zastosuj mieszankę olejków Deep Blue do stóp i kolan przed i po treningu.

Uprawianie sportu może powodować spory dyskomfort w zakresie zmęczenia i bólu, a nawet być przyczyną kłopotów ze snem. Aby pomóc rozwijającemu się dziecku podczas w czasie wzrostu organizmu połącz mieszankę olejków eterycznych Deep Blue z kilkoma kroplami frakcjonowanego oleju kokosowego i wmasuj w nogi rosnącego dziecka przed snem. Przyniesie to chłodzące i kojące uczucie – pomoże złagodzić te sporadyczne dolegliwości.

Brak ruchu (siedząca praca) może powodować dyskomfort dla mięśni pleców. Również po długim dniu ciężkiego podnoszenia wetrzyj kilka kropli Deep Blue na dolnej części pleców. Chłodzenie i kojące uczucie oleju Deep Blue przyniesie Ci ulgę. 

Sprzątanie lub praca w ogrodzie mogą być dość intensywnym „treningiem” i może spowodować zmęczenie. Po dniu sprzątania daj swojemu ciału zasłużoną nagrodę. Olejek eteryczny Rub Deep Blue nanieś na ramiona i nogi, zapewniając im kojący i relaksujący masaż. 

Chcesz urządzić swojej babci ucztę, która z pewnością jej się spodoba? Następnym razem, gdy będzieszmieć z nią kontakt zrób jej masaż dłoni z mieszanką olejków eterycznych Deep Blue. Kojący efekt olejku Deep Blue pomoże rozluźnić jej dłonie. Masaże to także świetny sposób na stworzenie uciuciowego połączenia pomiędzy Wami i dowód na to, że Ci na niej zależy. 

Długa praca przy klawiaturze komputera może wydawać się minimalną aktywnością tylko dla nadgarstków i palców, ale czynność pisania  napina wiele innych górnych części ciała. Po długich godzinach pracy na komputerze wetrzyj olejek deep Blue w palc, nadgarstkami, ramiona i szyję. Pomoże to uspokoić, ochłodzić i odpręzyć dotknięte obszary.