Deep Blue

Od chwili powstania Deep Blue mieszanka olejków i jej pochodne produkty  są ulubionymi produktemi klientów doTERRA.

Linia Deep Blue jest synonimem kojącego wsparcia. Wszystkie produkty tej serii zapewniają komfort wielu osobom, a ich działanie jest godne podziwu. Dzięki temu produkty z linii Deep Blue są w grupie najczęściej kupowanych produktów doTERRA.

Mają na celu ukojenie bolesnych mięśni i innego rodzaju dyskomfortu zwłaszcza po długotrwałej pracy (długa praca siedząca), albo po intensywnym wysiłku fizycznym (praca fizyczna, trening sportowy, siłownia). Możesz je stosować  w sytuacji wystąpienia dyskomfortu lub codziennie, żeby do niego nie dopuścić do bólu po fizycznym przepracowaniu.

W oddzielnych zakładkach znajdziesz opisy tych produktów.

>

Produkty Deep Blue

Deep Blue® Soothing Blend: Mieszanka olejków Deep Blue stanowi źródło linii produktów Deep Blue. Ta mieszanka ma działanie łagodzące i chłodzące przy użyciu bezpiecznej i naturalnej mieszanki olejków eterycznych.

Deep Blue® Roll-On: Deep Blue jest teraz dostępny w wygodnej buteleczce 10 ml. Ta butelka ułatwia bezpośrednie nakładanie olejku Deep Blue i może być łatwo przechowywana w kieszeni lub torebce. Dzięki Deep Blue w butelce typu roll-on, jej działanie kojące i chłodzące można łatwo odczuć w pracy, w domu lub na siłowni.

doTERRA Deep Blue® Touch: Linia doTERRA Touch® oferuje mieszankę olejków Deep Blue na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego. Ta formuła jest idealna dla osób o wrażliwej skórze, które wciąż poszukują chłodzących i kojących korzyści Deep Blue Blend.

Deep Blue Polyphenol Complex®: Ten suplement diety zawiera bogate ekstrakty polifenolowe, które zapewniają kojące wsparcie dla mięśni i stawów.

Deep Blue® Rub (120 ml): Deep Blue Rub to jeden z najpopularniejszych produktów doTERRA, krem z dodatkiem Deep Blue Soothing Blend, naturalnych ekstraktów roślinnych i innych pomocnych składników. Po zastosowaniu miejscowym na obszary z problemem, Deep Blue Rub zapewnia chłodzenie i kojące uczucie. Ten krem  nie ​​jest tłusty i pozostawia skórę nawilżoną.

Deep Blue® Rub Samples (jednorazowe saszetki): Deep Blue Rub Samples ułatwia dzielenie się z innymi. Próbki są wypełnione Deep Blue Rub i są dostarczane w opakowaniu 10-pakowym. Mogą z łatwością zmieścić się w małych przestrzeniach, co czyni je łatwymi do przenoszenia i dzielenia się z innymi. Próbki te mogą być również wykorzystywane do użytku osobistego podczas podróży lub na siłownię.

Ostrzeżenia

Możliwa wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami.