Deep Blue Polifenol Complex ™

Deep Polyphenol Complex ™ dostarcza wyciągi polifenolowe z indyjskiego kadzidła (Boswellia serrata), kurkumy, zielonej herbaty, imbiru, granatu i pestek winogron. Kadzidło indyjskie od dawna jest używane ze względu na właściwości kojące, a jego stosowanie w tradycyjnych praktykach ajurwedyjskich w Indiach jest dobrze ugruntowane. Ekstrakt z Boswellia serrata wielokrotnie został przebadany klinicznie, a jego działanie jest udokumentowane.

Podobnie jak kadzidło, kurkuma jest używana od stuleci w praktyce ajurwedyjskiej. Również w wypadku kurkumy nauka ma dowody na kojące działanie przepracowanych mięśnie i stawów. 

Korzeń imbiru był również używany od wieków w całej Azji dla korzyści zdrowotnych. Imbir był jedną z pierwszych przypraw przywiezionych do Nowego Świata i od dawna polecany jest ze względu na swoje naturalne kojące korzyści.

Polifenole

Polifenole są naturalnymi, silnymi, rozpuszczalnymi w wodzie antyoksydantami, a Deep Blue Polifenol Complex ™ dostarcza polifenoli z roślin z których robi się uważane jest za jedne z nazdrowszych na świecie napojów – zielona herbata, czerwone wino oraz sok z granata. Czerwone wino (resweratrol) i zielona herbata (katechiny) od wieków uznawane są za kluczowe dla zdrowej diety śródziemnomorskiej i azjatyckiej. Obecnie są one przedmiotem badań dotyczących procesów starzenia się organizmu i odnowy biologicznej. Resweratrol jest uważany za kluczowy składnik zdrowej diety śródziemnomorskiej i uważa się, że jest odpowiedzialny za „francuski paradoks”, w którym Francuzi cieszą się daleko lepszym zdrowiem serca, niż można by się spodziewać po ich diecie i stylu życia.

Zdolności zdrowotne zielonej herbaty znane są od setek, ale dopiero niedawno naukowcy zidentyfikowali jej katechiny w szczególności EGCG (galusan epigallokatechiny) jako cząsteczki odpowiedzialnej za te korzyści. 

Deep Blue Polyphenol Complex ™ dostarcza wyjątkowy ekstrakt z owoców granatu nazywanego „świętym owocem”. Standaryzacja zapewnia określony poziom cząsteczki o nazwie Punicalagin, która zapewnia wspaniałe korzyści tego potężnego owocu.

 Te polifenole pomagają neutralizować szeroki zakres szkodliwych wolnych rodników, wspierając w ten sposób zdrowie szerokiej gamy tkanek, narządów i układów w całym organizmie.

 Deep Blue Polifenol Complex ™ został zaprojektowany, aby zapewnić niezrównaną naturalną ulgę. Co więcej, jego formuła pozwala cieszyć się wszystkimi tymi wyjątkowo potężnymi, naturalnymi cząsteczkami bez spożywania alkoholu, kofeiny, cukru, kalorii i innych potencjalnie szkodliwych stymulantów.

Wyciągi umieszczone są w  wegańskich kapsułkach, ktore nie zawierają laurylosiarczanu sodu. Wszystkie składniki kompleksu Deep Blue Polifenol Complex pochodzą od roślin niemodyfikowanych genetycznie. Podobnie wszystkie składniki Deep Blue Polifenol Complex ™ są bezglutenowe. Wszystkie składniki są dokładnie testowane pod względem zanieczyszczeń, pestycydów i metali ciężkich, aby spełnić nasze własne wysokie standardy jakości i specyfikacje. Dla firmy bardzo ważne jest dla nas, aby wszystkie składniki pochodziły ze źródeł wysokiej jakości.

Stosowanie: 2 kapsułki z jedzeniem na dzień; 1 kapsułka rano i jedna wieczorem. Jest bezpieczny w użyciu będąc stosowany każdego dnia. Zalecamy stosowanie się do sugerowanego zastosowania, które zostało wybrane na podstawie obszernego przeglądu literatury naukowej, wykazującego skuteczność w podanej dawce. Jednak nie powinno być problemu z przyjmowaniem większej ilości niż zalecana ilość Deep Blue Polifenol Complex ™ w oparciu o jego bezpieczeństwo.

Produkt w składzie nie zawiera mieszanki olejków Deep Blue.