On Guard Spray

DoTERRA On Guard Sanitizing Mist to idealny dodatek do ukochanej kolekcji doTERRA On Guard. Jest nasycony mieszanką ochronną doTERRA On Guard, którą pokochałeś. Ponadto aktywny składnik doTERRA On Guard Sanitizing Mist skutecznie zabija procent zarazki i bakterie. DoTERRA On Guard Sanitizing Mist pomoże chronić Twoją rodzinę i dom przed zagrożeniami ze środowiska.
 

Wygodne górne opakowanie sprayu doTERRA On Guard Sanitizing Mist w butelce z rozpylaczem jest przydatne w różnych sytuacjach:
 
1. Jeśli podróżujesz gdziekolwiek, trzymaj doTERRA On Guard Sanitizing Mist w torbie podręcznej lub podróżnej, aby umyć ręce.
2. Trzymaj butelkę doTERRA On Guard Sanitizing Mist w torbie gimnastycznej do użytku po dotknięciu wyposażenia siłowni.
3. Umieść butelkę doTERRA On Guard Sanitizing Mist w torebce, gdy jesteś w podróży lub daj  swojemu nastolatkowi do szkoły.
 
Interesujące fakty

Wraz ze wspomnianymi wcześniej składnikami doTERRA On Guard Sanitizing Mist jest nasycona naturalnym ekstraktem z jabłka, który naturalnie nawilża twoje dłonie, zamiast pozostawiać je suche jak inne środki dezynfekujące. Twoje dłonie będą miękkie i gładkie po użyciu.
 
Mieszanka doTERRA On Guard zawiera olejki eteryczne z dzikiej pomarańczy, goździków, cynamonu, eukaliptusa i rozmarynu, które nie tylko zapewniają korzyści ochronne, ale także mają podnoszącą na duchu przyprawę cytrusową.
 
W odkażającej mgiłce zawarta jest również naturalnie pozyskiwany składnik Alkohol etylowy z certyfikatem USP, który nadaje mgle właściwości antyseptyczne, aby skutecznie myć ręce i zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii.

.

.

.

.