Deep Blue Rub

Deep Blue Rub, to jeden z najlepiej sprzedających się produktów doTERRA. Jest to balsam do miejscowego stosowania, który zawiera chłodzące i łagodzące olejki eteryczne, takie jak Peppermint, Wintergreen, Ylang Ylang, Helichrysum (kocanka) i oczywiście zastrzeżoną mieszankę olejków Deep Blue Soothing Blend. Jednocześnie zapewnia wilgoć skóry. Deep Blue Rub został zaprojektowany, aby pomóc ukoić zmęczone mięśnie i stawy, i używa olejków eterycznych o właściwościach chłodzących i rozgrzewających, aby w naturalny sposób poprawić komfort w problematycznych obszarach. Oprócz olejków eterycznych z certyfikatem CPTG Pure Therapeutycznych Grade® Deep Blue Rub zawiera również ekstrakty roślinne i nawilżające emolienty, które są dobre dla skóry – pozostawiając ją odżywioną, ukojoną i nietłustą po każdym użyciu.

.

.

Bez względu na to, czy ćwiczysz kilka razy w tygodniu, czy praktycznie mieszkasz na siłowni, Deep Blue Rub to zdecydowanie produkt, który trzeba mieć w swojej torbie. Kojące składniki tego chłodzącego balsamu są tym, czego potrzebujesz po treningu. Podnoszenie ciężarów, intensywne bieganie lub uciążliwe treningi mogą powodować dyskomfort po wysiłku. Ale dzięki Deep Blue Rub pod ręką możesz złagodzić wszelkie kłopoty, jednocześnie nawilżając skórę.

Podczas gdy często kojarzymy obolałe mięśnie i stawy z ćwiczeniami i sportami rekreacyjnymi, możliwe jest również odczuwanie ucisku i dyskomfortu w ciele po zbyt długim siedzeniu. Wielu z nas spędza całe dni przy biurku siedząc przed ekranem komputera długi czas przez bez ruchu. Godzinne siedzenie, pisanie i przeczesywanie komputera może sprawić, że pod koniec długiego dnia poczujemy się sztywni i zmęczeni. Jeśli spędzasz długie godziny przy swoim biurku, możesz wmasować Deep Blue Rub w palce, ręce, dłonie, szyję i ramiona w celu ochłodzenia i odprężenia.

Jak wspomniano, Deep Blue Rub może być pomocny po treningu na siłowni lub w domu. Wszyscy poważni sportowcy powinni jednak rozważyć posiadanie butelki pod ręką. Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport amatorsko czy zawodowo, czy też chcesz pozostać aktywnym, grając w drużynie ze znajomymi Deep Blue Rub, to dobry wybór. Rodzice mogą mieć pod ręką Deep Blue Rub dla sportowców ze szkół średnich, którzy odczuwają dyskomfort związany z treningami.

Deep Blue Rub jest świetny dla osób uprawiających sport rekreacyjnie, nasze ciała często muszą zregenerować się po długim dniu pracy fizycznej. Deep Blue Rub może być pomocny po godzinach pracy w ogrodzie, pracach remontowych remontowych w domu czy mieszkaniu. Do końca dnia twoje ciało będzie potrzebowało odpoczynku i ulgi, więc rozważ zastosowanie Deep Blue Rub na dolnej części pleców, ramionach, szyi lub w innym miejscu, w którym możesz odczuwać dyskomfort.

Tworząc apteczkę pierwszej pomocy w domu, koniecznie dołącz Deep Blue Rub na te sytuacje w których możesz potrzebować szybkiej ulgi. Deep Blue Rub to świetny balsam, który przyniesie ulgę, gdy będziesz jej szybko potrzebować.

.

.

.

.