Terapia emocjonalna

CHEER dzięki swojemu słonecznemu, optymistycznemu zapachowi  (mieszanka olejków z pomarańczy, goździka, anyżu gwiazdkowego, gałki muszkatołowej, wanilii, mirtu cytrynowego, imbiru i cynamonu) może przeciwdziałać negatywnym emocjom i zapewniać zwiększenie szczęścia i pozytywnych myśli, gdy czujesz się przytłoczony, smutny i bez sił. Wywołuje uczucia optymizmu, radości i szczęścia.

Zastosowanie:
Użyj w domu, pracy lub szkole, aby promować pozytywne, podnoszące na duchu środowisko. Umieść w samochodzie (na waciku lub zawieszce zapachowej),  aby poczuć energetyczny zapach. Kiedy czujesz się przytłoczony, nałóż jedną kroplę na ręce, rozetrzyj w dłoniach i wdychaj głęboko, ile potrzeba przez cały dzień.

 

PEACE (mieszanka olejków z wetiwerii, lawendy, ylang ylang, kadzidłowca, szałwii, majeranku, labdanum i mięty). Korzystaj z  tej uspakajającej mieszanki,  żeby wywołać uczucie zadowolenia, opanowania i pewność siebie,
gdy uczucie niepokoju przytłacza twoje emocje.

Zastosowanie:
Użyj w dyfuzorze  w nocy, aby mieć spokojny sen. Kiedy doświadczasz niespokojnych uczuć, nałóż 1-2 krople do rąk, rozetrzyj w dłoniach i głęboko wdychaj. Rozpylaj lub wdychaj przed ważnym  testem  lub w chwilach zmartwienia czy niepokoju. Aby uspokoić zdenerwowane lub niespokojne dziecko, wmasuj 1 kroplę w podeszwę stóp.

 

MOTIVATE mieszanka olejków z mięty pieprzowej, klementynki, kolendry, bazylii, yuzu, melisy, rozmarynu i wanilii. Daje poczucie pewności siebie
i odwagi, zastąpi negatywne emocje takie jak poczucie winy i pesymizm,
gdy czujesz się sfrustrowana, brak Ci pewności i wiary w siebie.

Zastosowanie:
Zastosuj rano na podeszwę  stóp, aby dobrze rozpocząć dzień. Wdychaj   w pracy lub szkole, aby pozostać zmotywowanym. Wmasuj 2 krople w nadgarstki (punkty tętna) przed udziałem w zawodach sportowych lub innych zawodach – wywołuje poczucie odwagi i pewności siebie.

 

PASSION mieszanka olejków eterycznych z kardamonu, cynamonu, imbiru, goździka, sandałowca, jaśminu, wanilii i damiany. Kiedy przejmuje się uczuciem nudy i bezinteresowności, inspirująca mieszanka pasji  pomoże rozniecić uczucie podniecenia, namiętności i radości.

Zastosowanie:
Użyj w dyfuzorze lub rozetrzyj w dłoniach 1-2 krople i wdychaj, aby rozpocząć dzień z uczuciem  energii i entuzjazmu. Wmasuj 1-2 krople w nadgarstki  do punktów tętna i okolice serca, aby w ciągu dnia poczuć natchnienie i namiętność. Wdychaj w pracy, by pobudzić kreatywność, jasność umysłu.

 

FORGIVE – mieszanka olejków eterycznych świerka, bergamotki, jagód jałowca, żywotnika, cypryśnika nutkajskiego, tymianku i citronelli.  Świeży, drzewny aromat odtwórczej mieszanki   pomaga przeciwdziałać emocjom gniewu i winy, jednocześnie promując wyzwalające uczucia zadowolenia, ulgi
i cierpliwości. Gdy czujesz się nadmiernie obciążona, nosisz w sobie złość lub poczucie winy zastosuj mieszankę Forgive.

Zastosowanie:
Użyj w dyfuzorze lub rozetrzyj w dłoniach 1-2 krople i wdychaj, gdy medytujesz, aby uwolnić ukryte uczucia gniewu i poczucia winy. Wmasuj 1-2 krople
w nadgarstki  do punktów tętna, aby poczuć się  zadowolonym. Miej mieszankę przy sobie na każdy dzień, aby przeciwdziałać negatywnym emocjom, które mogą wyniknąć z niepożądanych sytuacji.

 

CONSOLE  – mieszanka olejków eterycznych z kadzidłowca, paczuli, ylang ylang, labdanum, amyrisa, sandałowca, róży, osmantusa wykorzystuje słodkie olejki kwiatowe i drzewne, aby promować poczucie komfortu, dając Ci nadzieję na emocjonalne uzdrowienie. Gdy czujesz się opuszczona, smutna, bez nadziei, zastosuj Console.

Zastosowanie:
Użyj w dyfuzorze lub rozetrzyj w dłoniach 1-2 krople i wdychaj, żeby pocieszyć duszę i wywołać uczucie nadziei . Wmasuj 1-2 krople w okolice serca rano
i wieczorem, aby przypomnieć sobie o cierpliwości związanej z leczeniem
i pozytywnymi myślami. Nakładaj od jednej do dwóch kropli na kołnierzyk koszuli lub szalik i wąchaj przez cały dzień, aby odpędzić uczucie smutku i żalu.

.

.

.

.