O mnie

Mariola Pankiewicz-Zarzycka

.
Mieszkam w samym środku Polski, w pobliżu Uniejowa znanego z największych polskich term uzdrowiskowych.
Odkąd pamiętam pasjonowało mnie zdrowie pochodzące z natury, a od kilku lat spełnia się moje marzenie, którym jest połączenie zdrowia, pięknych zapachów i natury. A wszystko to za sprawą czystych i naturalnych olejków eterycznych. Kiedy zaczęłam poznawać ich działanie, zapragnęłam szerszej wiedzy o ich skutecznym stosowaniu. 

Jednak życie zweryfikowało mój olejkowy optymizm. Po dziesiątkach rozmów na temat olejków eterycznych (również z lekarzami) okazało się, że ten temat jest niemal zupełnie nieznany.  Jedynie pojedyncze osoby cokolwiek wiedziały o działaniu olejków eterycznych. Większość z nich kojarzyła olejki tylko z zapachem. Dlatego postanowiłam stworzyć serwis, który opowie o najczęściej kupowanych olejkach eterycznych, bo wiem, że sceptycyzm bierze się jedynie z braku wiedzy na dany temat.

.

>

Uwielbiam pomagać ludziom dlatego zajęłam się olejkami doTerra z sercem i nieukrywaną radością. Może dzięki temu dziś jestem w radze Silver w firmie doTERRA. Jednak największą radość dają mi zwrotne telefony od osób, którym poleciłam olejki, a które chciały się podzielić tym, jak zadziałały w ich wypadku. Pamiętam historię aptekarki z Łodzi, która zadzwoniła dość późno w nocy z radością powiedziała, cytuję: „Wie pani, że ta lawenda naprawdę działa?”. Przyznam się, że nie byłam specjalnie zaskoczona tym, że olejek działa. Myślę jednak, że skoro pani tak to ujęła, to pewnie wcześniej była lekko sceptyczna.

5 powodów dla których kocham to co robię:

  1. Uwielbiam zadowolenie ludzi, którym podpowiedziałam, który/e olejki powinni zastosować.
  2. Kocham obcowanie z pięknymi zapachami. Każdy, kto wąchał olejki firmy doTerra wie, że kontakt z nimi, to niezwykła przyjemność.
  3. Mówiąc i pisząc o olejkach w jakieś części spełniam się zawodowo, bo ten temat dotyczy zdrowia i urody, a chyba każdemu z nas zależy byciu zdrowym, pięknym i młodym.
  4. Czuje się bezpieczna, bo wiem, jak pomóc sobie i najbliższym, kiedy zaistnieje potrzeba ich użycia.
  5. To co robię daje mi sens życia, motywację do działania, nauki i zgłębiania kolejnych sekretów dotyczących olejków eterycznych. Oprócz pracy, to moja wielka, życiowa pasja.
    .

.

.

.

.

.