On Guard Natural Whitening Toothpaste

Naturalna wybielająca pasta do zębów (bez fluoru)

Olejki eteryczne od dawna stosowane są ze względu na ich zalety dla jamy ustnej, zębów i dziąseł, ponieważ wiele z nich ma właściwości myjące, które są przydatne do higieny jamy ustnej. Podczas gdy wiele olejków eterycznych było przydatnych w starożytności do utrzymywania czystości jamy ustnej, niektóre oleje są nadal stosowane w popularnych produktach dentystycznych i procedurach czyszczenia. Używając czystych, mocnych olejków eterycznych, doTERRA stworzyła naturalną pastę wybielającą On Guard, która pomaga wypolerować, wybielić i oczyścić zęby. Naturalne składniki i olejki eteryczne zawarte w tym produkcie, w tym zastosowanie zastrzeżonej mieszanki ochronnej doTERRA On Guard, mają na celu pomóc użytkownikom w czyszczeniu i wybielaniu zębów, zmniejszeniu płytki nazębnej i pozostawieniu wypolerowanego, świeżego ust.

Podobnie jak wszystkie produkty doTERRA On Guard, naturalna wybielająca pasta doTERRA On Guard wykorzystuje opatentowaną mieszankę ochronną doTERRA On Guard, aby zapewnić ciału korzyści oczyszczające i ochronne.  DoTERRA dostarczyła również ten produkt w formie próbek, dzięki czemu można je zabierać na wakacje, do samolotu lub przechowywać w torebce.
.

.
Naturalna wybielająca pasta do zębów doTERRA On Guard zapewnia wyjątkowe połączenie olejków eterycznych z cynamonu i mięty pieprzowej. Czysta, silna moc tych olejków eterycznych pomoże ci odetchnąć przez cały dzień, pozostawiając szczoteczkę do zębów również świeżą po użyciu. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z nieświeżym oddechem, czy potrzebujesz pasty do zębów, która zapewni Ci naprawdę świeży oddech.

 
Oprócz odświeżających właściwości pasty doTERRA On Guard ta formuła pomaga również usunąć płytkę nazębną i plamy z zębów. Używając uwodnionej krzemionki, naturalnego materiału ściernego, doTERRA On Guard Naturalna wybielająca pasta do zębów może pomóc usunąć plamy i płytkę nazębną. Ten składnik jest również delikatny, dzięki czemu może pomóc zmniejszyć plamy płytki nazębnej i zębów, nie uszkadzając szkliwa zębów.
 
Olejki eteryczne zawarte w pasty doTERRA On Guard Natural Whitening znane są ze swoich właściwości myjących. Te właściwości oczyszczające, wraz z innymi naturalnymi składnikami, pomogą oczyścić usta i wypolerować zęby i dziąsła – dokładnie to, czego chcesz w paście do zębów. Wraz ze świeżym oddechem i zmniejszoną płytką nazębną pokochasz, jak czyste i wypolerowane są twoje usta po każdym użyciu pasty doTERRA On Guard.
 
Podczas gdy wiele wybielających past do zębów i produktów zawiera wątpliwe składniki, które mogą być szkodliwe dla szkliwa, bezfluorowa  naturalna wybielająca pasta do zębów wykorzystuje silne właściwości myjące olejków eterycznych i innych delikatnych składników, dzięki czemu nie musisz się martwić o kompromis bezpieczeństwo twojego zdrowia jamy ustnej ze względu na bielsze zęby. Wszystkie produkty doTERRA zawierają bezpieczne, naturalne składniki, więc możesz odpocząć, wiedząc, że nie narazisz ciała ani rodziny.
 
Użytkownicy uwielbiają smak naturalnej wybielającej pasty doTERRA On Guard z unikalnym połączeniem smaków cynamonowo-miętowych, które nie są przytłaczające. Jeśli zmagasz się ze smakiem pasty do zębów lub po prostu chcesz przyjemnego smaku pozostawionego po szczotkowaniu, pasta doTERRA On Guard jest zdecydowanie produktem dla Ciebie.
 
W formule doTERRA On Guard Natural Whitening pasta do zębów wykorzystuje również hydroksyapatyt wapnia do promowania mocnych, zdrowo wyglądających zębów. Jeśli poważnie podchodzisz do zdrowia jamy ustnej, potrzebujesz pasty do zębów, która może chronić zęby i dziąsła, pozostawiając im zdrowy wygląd i zdrowie. Aby uzyskać mocne, zdrowe zęby, używaj pasty doTERRA On Guard regularnie.

Kluczowe składniki:
Mirra: Znana ze swoich kojących właściwości jamy ustnej, dziąseł i gardła olejek Mirra odgrywa ważną rolę w formule doTERRA On Guard Natural Whitening Toothpaste.

Kora cynamonu: Olejek cynamonowy jest często stosowany w dziąsłach i płukankach do ust ze względu na jego silne właściwości czyszczące.

Hydroksyapatyt wapnia: klinicznie wykazano, że wspiera silne, zdrowe zęby, ten składnik przyczynia się do utrzymania zdrowego i silnego wyglądu zębów.

Mięta pieprzowa: Często stosowany do odświeżania oddechu, olejek miętowy jest ważną częścią unikalnego smaku cynamonowej pasty DOTERRA On Guard.

Ksylitol – naturalny słodzik: Pomagając w utrzymaniu czystości dziąseł i zębów, słodzik z ksylitolu pomaga nadać naturalnej wybielającej pastie do zębów doTERRA On Guard doskonały smak.

Hydratowana krzemionka: Ten naturalny materiał ścierny sprawia, że ​​pasta doTERRA On Guard jest przydatna w zmniejszaniu plam płytki nazębnej i zębów, bez uszkadzania szkliwa zębów.

Goździk: Przez lata olej goździkowy był często stosowany w cukierkach, gumach i preparatach dentystycznych ze względu na swój wyraźny smak i właściwości czyszczące usta.

Stosowanie:
Po nitkowaniu zębów nałóż niewielką ilość pasty DOTERRA On Guard Natural Whitening Tooth na mokrą szczoteczkę do zębów. Szczotkuj delikatnie, ale dokładnie, rano i wieczorem lub używaj zgodnie z zaleceniami dentysty lub lekarza. 

.

.

.

.

.