TriEase

Alergia nie ma szans z TriEasy!

 Kapsułki  żelowe TriEase zaprojektowane zostały z myślą o wsparciu organizmu w wiosenno-jesiennym okresie (alergia wziewna). W kapsułce znajduje się mieszanka trzech olejków eterycznych (Lemon, Lavender i Peppermint) połączonych ze sobą w równych częściach w celu wsparcia zdrowych funkcji układu oddechowego i ochrony przed sezonowymi zagrożeniami.

Mieszanka ma daleko idące korzyści dla użytkownika. Efekt synergistyczny tych olejów jest idealny do tego, by poradzić sobie z objawami alergii, której doświadcza coraz więcej dorosłych osób, a także dzieci.

Jedną z największych zalet kapsułek TriEase jest ich wygoda. Samodzielnie mieszanie olejków może być trudne i nie zawsze jest zawsze możliwe w podróży. Również nie wszystkie osoby są zwolennikami zapachu lawendy.
.

.
Olejki zawarte w kapsułkach łagodząc stan zapalny, wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego i  ułatwiają użytkownikowi oddychanie.

Drugą ważną zaletą kapsułek TriEase jest ich zdolność do uspokajania i równoważenia organizmu, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Doświadczeni użytkownicy olejków eterycznych doskonale znają kombinację olejku cytrynowego, lawendowego i miętowego, ponieważ jest to jedna z najczęstszych mieszanek DIY. Olejek cytrynowy oczyszcza układy organizmu i jest często stosowany w dolegliwościach oddechowych. Olejek lawendowy znany jest ze swoich właściwości uspokajających i równoważących oraz wspierających skórę. Olejek miętowy wspomaga czyste oddychanie i zdrowe funkcje oddechowe. Razem zapewniają idealne synergizm ochrony sezonowej. Kapsułki TriEase oferują tę niesamowitą mieszankę w postaci łatwych w użyciu kapsułek do codziennego użytku lub w razie potrzeby.

Bardzo ważną zaletą kapsułek TriEase jest ich zdolność do uspokajania i równoważenia, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Trzeba pamętać,  że olejek lawendowy jest znany z silnego wewnętrznego i zewnętrznego uspokojenia. W okresach, gdy zagrożenia są szczególnie wysokie, twoje ciało skorzysta od uspokajających efektów, jakie kapsułki TriEase zapewniają Twpjemu ciału – zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie.

Gdy pojawiają się sezonowe zagrożenia, częstym problemem staje się dyskomfort oddechowy. Na szczęście kapsułki TriEase zostały zaprojektowane, aby pomóc w utrzymaniu czystego oddechu i zdrowych funkcji oddechowych. Olejek eteryczny z mięty pieprzowej wspomaga prawidłowe funkcje oddechowe, ułatwiając użytkownikowi oddychanie.

Stosowanie:

W zależności od potrzeb przyjmuj od 1 do 2 kapsułek dziennie w czasie sezonowego dyskomfortu.

Ostrzeżenia:

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

 

.

.

.

.