DigestZen/ZenGest

Dzięki właściwościom trawiącym i łagodzącym żołądek DigestZen jest jedną z najpopularniejszych mieszanek olejków eterycznych.

Przy tak wielu korzyściach dla zdrowia układu pokarmowego DigestZen szybko otrzymał przydomek „pogromca brzucha”. Ta fantastyczna i niezwykle skuteczna (również na zwierzęta) mieszanka olejków zawiera olejki eteryczne z imbiru, kopru włoskiego, kolendry, estragonu, anyżu, kminku i mięty pieprzowej, które łączą się w celu złagodzenia problemów żołądkowych, utrzymania w dobrej kondycji przewodu pokarmowego i wspomagania trawienia. Ta potężna mieszanka może być stosowana aromatycznie, miejscowo i wewnętrznie. Świetnie nadaje się do użytku w domu i w podróży. Dla osób podatnych na chorobę lokomocyjną DigestZen może być również stosowany w celu zmniejszenia uczucia mdłości. Dodać jedną kroplę olejku DigestZen do połowy szklanki wody.
.


.
Gdy pojawią się problemy żołądkowe (ból, wzdęcia, gazy), nałóż jedną lub dwie krople DigestZen na skórę brzucha lub posmaruj brzuch DigestZen Touch. Z reguły w ciągu kilku minut olejek DigestZen przynosi sporą ulgę. Wybierając się w podróż do tropików zabierz ten olejek, bo bardzo często podróżnicy odczuwają problemy żołądkowe przy zmianie diety.

Wzdęcie i gaz mogą sprawić, że żołądek będzie  pełny i ściśnięty, często powodując ospałość i zniechęcenie. Jeśli występują te trudności, użyj oleju DigestZen. Mieszanka DigestZen pomoże zmniejszyć wzdęcia i gazy, abyś mógł czuć się najlepiej o każdej porze dnia. Gdy planujesz podróżować przez dłuższy czas, potrzyj olej DigestZen na brzuchu przed wyruszeniem w podróż. Możesz również dodać kilka kropli DigestZen do wody i wziąć go wewnętrznie, aby powstrzymać problemy żołądkowe. 

Wakacyjne wyjazdy z obcą kuchnią, urodziny i spotkania rodzinne często mają coś wspólnego: jedzenie. I to dużo. Podczas tych wydarzeń można stosować mieszankę olejków eterycznych DigestZen w celu przyspieszenia trawienia podczas jedzenia cięższych posiłków. 

Linia DigestZen składa się z kilku produktów: DigestZen (olejek 15ml), DigestZen Touch (roll-on 10 ml), ZenGest Softgeles (miękkie kapsułki żelowe 60 szt.)

Stosowanie:

Jednym z najbardziej relaksujących sposobów stosowania olejku DigestZen jest nałożenie go na brzuch i masowanie. Masaż brzucha przyniesie ukojenie twojemu żołądkowi, a aromat zapewni ci ukojenie. DigestZen można również nakładać na brzuch dziecka, aby zapewnić mu kojący komfort. Przed użyciem DigestZen połącz go z frakcjonowanym olejem kokosowym doTERRA, aby zwiększyć dystrybucję oleju DigestZen i zminimalizować wrażliwość skóry lub jeśli użyj DigestZen Touch.

 

.

.

.

.