Zendocrine

Zendocrine (olejek 15 ml) Jeśli poszukujesz  sposobu na oczyszczenie i wsparcie systemów organizmu, to Zendocrine jest tym, czego szukasz. Mieszanka detoksykacyjna składa się z olejków eterycznych, takich jak: rozmaryn, kolendra i jałowiec, które są znane ze swoich właściwości odtruwających i innych olejków eterycznych, takich jak mandarynka i geranium, które mają działanie oczyszczające przeciwko niezdrowym substancjom. Te olejki eteryczne połączone razem tworzą mieszankę, która usuwa z organizmu toksyny i wolne rodniki, wspierając funkcje wątroby, okrężnicy, nerek, płuc i skóry.
.

.
Olejek Zendocrine jest idealny do stosowania wewnętrznego, ponieważ może wspomagać wątrobę. Dodawaj przez tydzień 1-2 kropli olejku Zendocrine
do napojów cytrusowych, herbat lub wody. Ta metoda zapewnia bezpieczny i zdrowy sposób przyjmowania Zendocrine i szybsze uzyskiwania oczekiwanych korzyści. Stosowanie Zendocrine do wewnątrz wspomaga funkcje oczyszczania
i filtrowania nerek, płuc, skóry, okrężnicy i wątroby.

Jedna z wielu zalet Zendocrine to dostarczenie do organizmu silnych przeciwutleniaczy, które mogą zwalczać wolne rodniki. Jeśli chcesz rozpocząć zmianę stylu życia lub potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu realizacji noworocznej decyzji, weź jedną kroplę Zendocrine codziennie przez tydzień w ramach wewnętrznego  oczyszczania organizmu. Olejek zendokrynowy może pomóc w oczyszczeniu i detoksykacji układów organizmu i jest to wielki krok w kierunku pomocy ciału w procesie czyszczenia.

Zendocrine Detoxification Complex: ten suplement zawiera mieszankę ekstraktów z całych posiłków w opatentowanym systemie dostarczania enzymów, który wspiera zdrowe funkcje oczyszczające i filtrujące wątrobę, okrężnicę, płuca, nerki i skórę. 

Składniki:
olejek zmandarynki
olejek z rozmarynu
olejek z geranium
olejek z jałowca
olejek z kolendry

Ostrzeżenie:
Unikaj promieni UV przez 12 godzin, jeśli olejek nałożysz na skórę.

.
Zendocrine Softgels (kapsułki 60 szt.)
Opatentowana mieszanka olejków eterycznych Tangerine, Rosemary, Geranium, Juniper Berry i Cilantro,
zawarta w wygodnych w użyciu kapsułkach, Zendocrine pomaga oczyścić organizm z toksyn i wolnych rodników. Wraz z jego silnymi właściwościami detoksykującymi , wykazano, że ta kombinacja olejków eterycznych wspiera prawidłowe czynności wątroby i ma wewnętrzne działanie oczyszczające.
.

.

Narażenie na działanie toksyczne jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na ogólny stan zdrowia, a także jednym z najbardziej niezrozumianych. W naszym codziennym życiu jesteśmy stale narażeni na szkodliwe elementy i posiadamy złożone systemy, które optymalnie pracując pomagają naszemu ciału pozbyć się tych potencjalnie szkodliwych substancji. Kapsułki Zendocrine zaprojektowano tak, aby wspierały odtrucie organów i procesów organizmu w celu zapewnienia optymalnego samopoczucia.

Zastrzeżona mieszanka olejków eterycznych z mandarynki, rozmarynu, geranium, jagód jałowca i kolendry, zawarta w wygodnym kapsułkach sofżelowych Zendocrine pomaga oczyścić organizm z toksyn i wolnych rodników, które mogą spowolnić układ organizmu.  Wraz z jego potężnymi właściwościami detoksykującymi wykazano, że ta kombinacja olejków eterycznych wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby i ma wewnętrzne działanie oczyszczające.  Zendocrine Softgels to wygodny i łatwy sposób na poznanie detoksykacyjnych zalet mieszanki olejków eterycznych Zendocrine.

Wykazano, że opatentowane połączenie olejków eterycznych z mandarynki, rozmarynu, geranium, jałowca i kolendry ma szereg właściwości detoksykujących. Skórka mandarynki ma silne właściwości oczyszczające dzięki wysokiemu stężeniu limonenu. Rozmaryn wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby, Juniper Berry wspiera zdrową funkcję nerek,  podczas gdy Cilantro wspiera naturalne mechanizmy detoksykacyjne. Wreszcie wykazano, że geranium wspiera prawidłowe działanie funkcja tych narządów odpowiedzialnych za usuwanie twojego organizmu z niepożądanych substancji. Połączone, ich synergiczne korzyści zapewniają łatwy sposób na zminimalizowanie skutków toksyn, na które jesteśmy narażeni w normalnym codziennym życiu.

Ten suplement może również pomóc w utrzymaniu zdrowej wątroby. Wątroba jest podstawową obroną twojego organizmu przed niechcianymi obcymi substancjami. Codzienne przyjmowanie Zendocrine Softgels wspiera prawidłowe funkcjonowanie tego ważnego narządu.

W razie potrzeby możesz wziąć 1-2 kapsułki dwa do trzech razy dziennie.

Suplement przeznaczony jest dla osób dorosłych!

.

.

.

.

.