Serenity

Serenity (15 ml), to zestaw silnych olejków, których zadaniem jest zapewnić spokój i relaks, gdy pojawia się stres. Świetnie się sprawdza w wielu momentach i sytuacjach stresowych w których, czujesz się przytłoczony i spięty. Serenity można stosować aromatycznie i miejscowo. To idealna mieszanka  do stosowania zarówno w dzień jak i w nocy, ponieważ w dzień może pomóc w zmniejszeniu codziennych stresów, a w nocy zapewni spokojny sen. Serenity zawiera olejki eteryczne: Lavender, Ylang Ylang, Majoram i Roman Chamomile, które nadają jej kojący zapach, a Hawaian Sandalwood i wanilia tworzą ciepły aromat.

Jeśli nie możesz zasnąć w nocy lub masz kłopot z uspokojeniem dziecka przed snem, nałóż mieszankę na podeszwy stóp dziecka. Nie tylko się uspokoi, ale szybko zaśnie. Serenity jako olejek możesz również rozproszyć w dyfuzorze ultradźwiękowym (wystarczy 3-4 krople).
.

.

Serenity Restful Complex (60 kaps.) to unikalne połączenie olejku Lavender i naturalnych ekstraktów roślinnych w wegetariańskiej kapsułce żelowej. Pomoże szybko uzyskać spokojny sen, nie pozostawiając Cię następnego dnia przygnębionym i sennym. Serenity łączy relaksujące korzyści olejku lawendowego i L-teaniny wraz z melisą, passiflorą i rumiankiem, które wspierają sen i relaks.

Eksperci zalecają, aby dorośli co najmniej 7–8 godzin snu każdej nocy. Niestety około 33 procent Amerykanów nie dostaje zalecanej ilości snu na noc, a około 1 na 5 dorosłych w Stanach Zjednoczonych doświadcza sporadycznej bezsenności lub trudności ze snem.

Pozbawienie ciała snu wiąże się z wieloma zagrożeniami dla zdrowia i stanowi ogromne obciążenie dla praktycznie każdego układu narządów w ciele. Brak odpowiedniego snu wpływa na naszą zdolność do utraty wagi lub utrzymania prawidłowej masy ciała; wpływa na to, jak się czujemy, uczymy się i zachowujemy; negatywnie wpływa na nasze zdrowie układu sercowo-naczyniowego i ogólne samopoczucie; i może skrócić czas reakcji i zakłócać naszą zdolność prowadzenia pojazdów. Odpowiednia ilość snu jest niezbędna, aby fizycznie i psychicznie wyzdrowieć z codziennego życia. Jakość snu jest niezbędna do tego, jak się czujesz każdego dnia, ponieważ jest niezbędna do wspierania naturalnych procesów regeneracyjnych i regeneracyjnych twojego ciała.

Istnieją setki różnych rekomendacji, przepisów rodzinnych, produktów i suplementów diety, z których wszystkie twierdzą, że pomagają. Jednak to, co może być skuteczne dla jednej osoby, może w ogóle nie pomóc. Teraz mamy rozwiązanie, które wykorzystuje zarówno sprawdzone historycznie składniki, jak i najlepsze elementy współczesnej nauki.

Stosowanie:

Weź 1 do 2 kapsułek przed snem.

Ostrzeżenia:

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

.

.

.