Yoga

 

ARISE

Pomaga uspokoić umysł i dodać energii ciału; to połączenie relaksu i ożywienia sprzyja głębokiemu uczuciu wolności, inspiracji i duchowego oświecenia/świadomości; dla jasności, odwagi i świadomości – także przez dzień w sytuacjach stresowych.
Składa się z olejków: grejpfrut, cytryna, osmanthus, melissa i jodła syberyjska na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego.

ZASTOSOWANIE

  • Zastosuj na skronie, nadgarstki i szyje, aby promować uczucia szczęście.
  • Korzystaj z aromatycznych zalet Arise, kiedy masz jakieś wyzwanie, aby osiągnąć kolejny poziom.
  • Używaj Arise podczas wykonywania następujących ćwiczeń jogi: stojąc, ramiona wysokie i stojące boczne i połowę Księżyc.
  • Może być używany podczas praktyki jogi lub w dowolnym czasie w ciągu dnia.

Zastosowanie aromatyczne: zastosuj kilka kropli do dyfuzora.

OSTRZEŻENIA

Możliwe wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub pod opieką lekarza, skonsultuj się z nim. Unikaj kontaktu z oczami, uszami i z wrażliwymi obszarami. Unikaj promieni UV.

 

ANCHOR

Czasem w tym szalonym i nowoczesnym świecie czujesz się  niepewnie, z długą listą rzeczy do zrobienia.  Znalezienie równowagi przez pomocy aromaterapii i proste ruchy jogi mogą być doskonałym pierwszym krokiem. dōTERRA Anchor to mieszanka „zaufaj sobie”, abyś mógł podejść spokojnie do życia.
Anchor składa się z lawendy, drzewa cedrowego, drzewo sandałowego, cynamonu, kadzidła, czarnego pieprzu, paczuli na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego.

Ta mieszanka wspiera twoje połączenie z tobą, twoja społecznością, twoją emocjonalną harmonią i twoją wrodzoną mądrością.

ZASTOSOWANIE

Dyfuzuj 1-2 krople, gdy czujesz się rozproszony.
Do medytacji: zastosuj 2-3 krople na kostki, podstawę  kręgosłupa i podeszwy stóp (jeśli zapach jest zbyt intensywny po prostu dodaj więcej oleju nośnikowego).
Przed wyzwaniami i decyzjami: nałóż 2-3 krople na serce aby rozwinąć podstawowe poczucie tego, jak iść do przodu.

OSTRZEŻENIA

Możliwa wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub pod opieką lekarza, skonsultuj się z twoim lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami  i na wrażliwe obszary ciała.

 

ALIGN

Pomaga ci zaufać sobie, poczuć się zrelaksowanym i pozostać w ruchu; promuje skupienie i determinację; promuje harmonię i zaufanie do siebie w ciągu dnia.
Zawiera bergamot, kolendrę, majeranek, miętę, absolut jaśminu i olejek różany na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego.
Mieszankę centrująca pomaga ufać sobie i być otwartym na wszystkie możliwości.

ZASTOSOWANIE    

  • Do medytacji: nanieś 1-2 krople na serce (jeśli zapach jest zbyt intensywny po prostu dodaj więcej oleju nośnikowego).
  • Aplikuj 2-3 krople na serce nadgarstki i szyję w celu wywołania uczucia samoakceptacji.
  • Medytacja w postaci siedzącej: Wojownik II, trójkąt pozycja w bramie.
  • Może być używany podczas treningu jogi lub w dowolnym czasie twojego dnia.

Zastosowanie aromatyczne: Zastosuj kilka kropli do dyfuzora.

OSTRZEŻENIA

Możliwa wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami i wrażliwymi obszarami ciała.